Úvod Články & zajímavosti Reference

Reference

Značka Twin Busch vstoupila přímým zastoupením na Český trh v roce 2011. Od té doby poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje, servisu, montáže a školení řádného provozu svých výrobků. V rámci prodeje a servisu značky Twin Busch, původem z Německa, jsou dodržovány stejné principy prodeje jako u našeho západního souseda, tedy preciznost, spolehlivost, důraz na kvalitu produktů i spojených služeb, ale i na diskrétnost. Neuveřejňujeme bez souhlasu našich klientů ani jejich údaje ani fotografie z jejich obchodních prostorů.

Většinu našich zákazníků tvoří tyto druhy podnikatelských subjektů

 • Společnosti provozující sítě autosalónů, pneuservisů i autoservisů
 • Společnosti zabývající se prodejem náhradních dílů a doplňků
 • Drobní živnostníci a malé autoservisy
 • Státní podniky (učňovské střední školy, hasičské sbory)

Výrobky Twin Busch dnes již naleznete nejen v Čechách, ale i na Slovensku, kde si získávají své nezastupitelné místo na trhu. Stroje a vybavení je možné po předchozí domluvě předvést i s ukázkou různých typů vozidel v našem skladu v Karlových Varech.

Naše výrobky je možné také zdarma získat u některých velkoobchodů s autodíly a autopříslušenstvím v rámci jejich programů splnění odběrů. (chcete-li vědět více neváhejte se zeptat na Twin Busch svého dodavatele)

Autobenex Auto Štangl Genei APM AD Partner

Několik ukázek z realizovaných zakázek si můžete prohlédnout dále na této stránce.

 Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference  Reference 


Zpět na seznam článků

TOPlist