Úvod Články & zajímavosti Reference

Reference

Značka Twin Busch vstoupila přímým zastoupením na Český trh v roce 2011. Od té doby poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje, servisu, montáže a školení řádného provozu svých výrobků. V rámci prodeje a servisu značky Twin Busch, původem z Německa, jsou dodržovány stejné principy prodeje jako u našeho západního souseda, tedy preciznost, spolehlivost, důraz na kvalitu produktů i spojených služeb, ale i na diskrétnost. Neuveřejňujeme bez souhlasu našich klientů ani jejich údaje ani fotografie z jejich obchodních prostorů.

Většinu našich zákazníků tvoří tyto druhy podnikatelských subjektů

  • Společnosti provozující sítě autosalónů, pneuservisů i autoservisů
  • Společnosti zabývající se prodejem náhradních dílů a doplňků
  • Drobní živnostníci a malé autoservisy
  • Státní podniky (učňovské střední školy, hasičské sbory)

Výrobky Twin Busch dnes již naleznete nejen v Čechách, ale i na Slovensku, kde si získávají své nezastupitelné místo na trhu. Stroje a vybavení je možné po předchozí domluvě předvést i s ukázkou různých typů vozidel v našem skladu v Karlových Varech.

Naše výrobky je možné také zdarma získat u některých velkoobchodů s autodíly a autopříslušenstvím v rámci jejich programů splnění odběrů. (chcete-li vědět více neváhejte se zeptat na Twin Busch svého dodavatele)

Autobenex Auto Štangl Genei APM AD Partner

Několik ukázek z realizovaných zakázek si můžete prohlédnout dále na této stránce.

Obrázek #16  Obrázek #17  Obrázek #18  Obrázek #19  Obrázek #20  Obrázek #21  Obrázek #22  Obrázek #23  Obrázek #24  Obrázek #25  Obrázek #26  Obrázek #27  Obrázek #28  Obrázek #29  Obrázek #30  Obrázek #31  Obrázek #32  Obrázek #33  Obrázek #34  Obrázek #35  Obrázek #36  Obrázek #37  Obrázek #38  Obrázek #39  Obrázek #40 


Zpět na seznam článků

TOPlist